Ana Sayfa Arama
Üyelik
Üye Girişi
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
  • Google Play Uygulamamız

1 Doların Altındaki Sıcak Altcoin’ler! Bu 3 Altcoin Coinbase Etkisiyle Pump’layabilir!

Bitcoin rekor kırarken altcoin’ler aynı başarıyı yakalayamadı, ancak Coinbase’in listelemesi Blast, Zksync ve LayerZero’nun yükselişine yardımcı olabilir. Özellikle Blast ve Zksync şu anda 0,5 doların altında işlem görüyor. 11 Temmuz’da başlayacak sürekli vadeli işlemler, bu üç altcoin’e daha fazla likidite ve talep getirebilir.

Bitcoin rekor kırarken altcoin'ler

Bitcoin, yılın ilk çeyreğinde rekor tazeleyerek 73 bin 750 dolarla tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı ancak her zaman olduğu gibi altcoin’ler bu yükselişi yakalayamadı. Ardından memecoin’ler yaptıkları yükselişlerle dikkatleri üzerine çekerek altcoin piyasasının öne çıkan üyeleri aldılar. Bu yükselişle memecoin’ler yatırımcılarına büyük kazançlar getirirken diğer altcoin’ler durgun kaldı. Şu an için Coinbase borsasının yardımıyla yükselebilecek üç altcoin göze çarpıyor. Bu altcoin’lerden özellikle ikisi şu anda 0,5 doların altında işlem görüyor.

Blast (BLAST)

Bu yıl Blast, toplam arzının yüzde 17’sini erken kullanıcılara AirDrop olarak dağıtarak ana ağ varlığı BLAST’ı piyasaya sürdü ve Blast’ın belgelerine göre toplam arzın yüzde 50’si topluluk için ayrılmış durumda.

Altcoin BLAST

AirDrop’un birinci aşamasından sonra Blast 3 milyar dolarlık bir değerlemeye ulaştı. AirDrop’un üzerinden henüz 13 gün geçti ve bundan 12 gün önce ABD merkezli dev kripto para borsası Coinbase, Blast’ı ABD doları çiftleriyle spot ticaret için listeledi.

Son 24 saat içinde Blast’ın işlem hacmi 135 milyon dolara ulaşarak aynı dönemde yüzde 25,51 arttı. Piyasa koşulları nedeniyle Blast, şu anda listeleme fiyatının altında, 0,145 dolardan işlem görüyor ve yatırımcılara yüzde 50 indirimle sunuluyor.

ZkSync (ZK)

Zksync, Ethereum Blockchain’i üzerinde inşa edilmiş bir Layer-2 protokolüdür. Ethereum’un işlem kapasitesini artırmak için sıfır bilgi teknolojisini kullanır. Blast gibi bu altcoin de da şu anda 1 doların altında işlem görüyor.

Altcoin ZK

Şu anki işlem fiyatı 0,1484 dolar ve piyasa değeri 545 milyon dolarda. ZkSync’nin ana ağ varlığı ZK şu anda 20, 50 ve 100 günlük hareketli ortalamaların altında. RSI’daki sürekli artış ise yavaş yavaş güç kazandığını gösteriyor.

LayerZero (ZRO)

Listedeki üçüncü altcoin ise yakın zaman önce piyasaya sürülen LayerZero. LayerZero’nun ana ağ varlığı ZRO şu anda 3,78 dolardan işlem görüyor ve son 24 saat içinde yüzde 7,05 düştü. Mevcut piyasa değeri 470 milyon dolar olan ZRO, geçen ay 1 milyar doların üzerinde bir piyasa değerine sahipti.

Altcoin ZRO

ZRO, çeşitli Blockchain’ler arasında mesaj iletimi için kullanılır. Akıllı sözleşme çalıştırabilen herhangi bir Blockchain’i desteklemektedir. Mevcut piyasa koşullarına rağmen ZRO yükselişte. Grafikler hem fiyatın hem de RSI’ın arttığını gösteriyor. Bu da altcoin’in yükseliş için son derece elverişli güçlü bir konumda olduğunu gösteriyor.

Coinbase, BLAST, ZK ve ZRO İçin Umutları Artırdı 

Coinbase yakın tarihli bir duyurusunda bu üç altcoin için sürekli vadeli işlemleri başlatacağını duyurdu. Bu doğrultuda BLAST, ZK ve ZRO için sürekli vadeli işlemler 11 Temmuz 2024 tarihinde TSİ 12.30’da başlayacak.

Coinbase Altcoin

10 milyondan fazla aktif Coinbase kullanıcısı söz konusu altcoin’lere erişim sağlayabilecek. Binance’in ardından en büyük kripto para borsası olan Coinbase’de bir altcoin listelendiğinde daha fazla likidite, görünürlük ve erişilebilirlik kazanır ve tüm bunların sonucunda o altcoin’e talep artar. Son gelişmeler Blast, Zksync ve LayerZero’nun önümüzdeki dönemde yatırımcılarına önemli kazançlar getirebileceklerine işaret ediyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır. Kripto paralara yatırım yapmak yüksek risk içerir ve herkes kendi araştırmasını yapmalıdır. Kriptofoni.com ve yazarları bu bilgilerin doğruluğu veya eksiksizliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

En güncel Bitcoin, altcoin ve genel kripto para gelişmelerinden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Whatsapp, Telegram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızı takip edin!