Ana Sayfa Arama
Üyelik
Üye Girişi
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Travala, Toncoin’i Seyahat Platformuna Entegre Etmek İçin TON ile Ortaklık Kurdu

Travala.com, Toncoin’i entegre etmek için The Open Network (TON) ile ortaklık kurdu. Bu iş birliği sayesinde TON token sahipleri dünya genelinde milyonlarca seyahat ürünü için rezervasyon yapabilecek. Bu entegrasyon, kripto para birimi sahiplerinin otel ve havayolu rezervasyonlarını Toncoin ile yapmalarına olanak tanırken, TON’un kullanım alanlarını genişletiyor ve kripto benimsemesini artırmayı hedefliyor.

Travala.com, Toncoin'i entegre etmek

Önde gelen kripto merkezli çevrimiçi seyahat platformu Travala.com özel bir ortaklık başlattı. Şirkete göre, Telegram altında faaliyet gösteren merkezi olmayan L1 Blockchain “The Open Network”’ün kripto para birimi Toncoin’i dahil etmek için işbirliği yaptı.

Travala, Toncoin’i TON ile Yeni Bir İşbirliğine Entegre Ediyor

Sosyal medya duyurusuna ek olarak şirket, ayrıntıları sunmak için özel bir blog yazısı da yayınladı. Bu girişimin bir sonucu olarak, TON token sahibi kişiler önemli avantajlar elde edebilirler. Bu bağlamda, 230’dan fazla yargı alanında 3 milyondan fazla seyahat ürünü için rezervasyon yapabilirler. Bu durum, kripto para biriminin benimsenmesini büyük ölçüde artıracak bir gelişme.

toncoin kriptofoni 1

Kripto para biriminin entegrasyonu, sahiplerinin dünyanın her yerinden 2,200,000’den fazla otel rezervasyonu yapmasına da izin veriyor. Bunun dışında 600’ün üzerinde havayolunda da rezervasyon yapabilirler. İlgili yardımcı program, kullanım durumlarını geliştirerek TON’un misyonuna çok katkıda bulunuyor. Ayrıca, Toncoin’in en son teknolojisinin en son uygulamalarını da ortaya koyuyor.

Bu iş birliğinin yardımıyla, TON token sahipleri nispeten kapsamlı bir seyahat ekonomisinde yer alabilirler. Ayrıca, yüzden fazla tanınmış kripto para birimiyle eşzamanlı olarak maliyet etkinliğinden ve adil işlemlerden de yararlanabilirler. Bu kripto varlıkları Tether (USDT), Ethereum (ETH), Bitcoin (BTC) ve benzerlerini dikkate almakta. Travala.com’un icra kurulu başkanı “Juan Otero” da bu gelişme hakkında yorum yaptı.

Girişim Kripto Benimsemesini Geliştirmeyi Hedefliyor

Yönetici, ortaklığın potansiyel olarak firmanın geniş düzeyde kripto benimsemesine ilişkin taahhüdünü sürdürmesine yardımcı olacağını söyledi. Otero, firmanın kripto topluluğunun büyümesini önden yönetmesine izin vereceğini söyleyerek bu çabayla ilgili coşkusunu dile getirdi. Ayrıca, bunun TON token ile yeni gerçek dünya kullanım durumları getireceğini de sözlerine ekledi.

Travala.com 2017 yılında kuruldu ve kripto-yerel seyahat rezervasyon forumları arasında önemli bir konuma sahip oldu. Platform, kriptonun benimsenmesini artırmak için önemli çabalar sarf ediyor. Bu bağlamda, geleneksel ödeme yöntemlerinin yanı sıra yüzden fazla ünlü kripto para birimini kabul etmekte.

Platformdaki verimli üyeler ayrıca uygun rezervasyonlar yaparken ekstra sadakat ödüllerinden ve indirimlerden yararlanabilir. Öte yandan, TON Blockchain, hızlı ödeme anlaşması ve kullanıcı dostu ve uygun maliyetli dApp’ler sunmak için çeşitli ağ katılımcılarından destek alan özerk bir L1 ağı olarak çalışıyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır. Kripto paralara yatırım yapmak yüksek risk içerir ve herkes kendi araştırmasını yapmalıdır. Kriptofoni.com ve yazarları bu bilgilerin doğruluğu veya eksiksizliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

En güncel Bitcoin, altcoin ve genel kripto para gelişmelerinden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Whatsapp, Telegram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızı takip edin!