Kriptofoni'ye reklam verin

"Kriptonun Sesi" mottosuyla hizmet veren Kriptofoni'ye reklam vererek doğrudan kripto para meraklılarına ve yatırımcılarına ulaşabilirsiniz.

Aylık Tekil Trafik

50K+

Aylık Çoğul Trafik

100K+

Aylık Ortalama Gösterim

200K+

Sosyal Medya Takipçisi

50K+

news2

Sizi hedef kitlenizle buluşturuyoruz

Kriptofoni, Dünya ve Türkiye gündeminde yer alan Bitcoin ve diğer kripto para haberlerini herkesin anlayacağı bir dil ile kullanıcılarına sunmaktadır. Sadece gerekli bilgileri vererek ziyaretçilerini kripto para dünyası hakkında bilgilendirmeyi amaç edinmiştir.

Siz de Kriptofoni'ye reklam vererek doğrudan kripto para meraklılarına ve kripto para yatırımcılarına ulaşabilirsiniz. Uygun reklam formatları aşağıda listelenmiştir.

Basın Bülteni

Basın bülteninizi Türkçe'ye çevirebilir ve yayınlayabiliriz. Basın bülteni sadece metin içerir ve herhangi bir bağlantı eklenmez. Ayrıca sosyal medya hesaplarımızda yayınlanır.

news3
Sponsorlu Icerik

Sponsorlu İçerik

Bu tür içerik, şirketiniz/projeniz hakkında ayrıntılı bir metin içerir. Ayrıca web sitenizin bağlantılarını, sosyal medya bağlanları, varsa videonuz ve görselleriniz yazıya eklenir. Yazınızı tercüme edebilir veya sponsorlu içeriği sizin için Türkçe dilde yazabilirsiniz. Sponsorlu içeriğiniz sosyal medya hesaplarımızdan duyurulacaktır.

Özel Röportaj

CEO'nuz veya Direktörünüz ile röportaj yapabilir ve röportajı Kriptofoni'de yazılı olarak yayınlayabiliriz. Ayrıca sosyal medya hesaplarımızda yayınlanır.

news3
Sosyal Medya Paylasimi

Sosyal Medya Paylaşımı

Sloganınızı, görselinizi ve bağlantınızı sosyal medya hesaplarımızda paylaşabiliriz. Toplam 4 gönderidir ve haftada bir paylaşım yapılır.

Banner Alanları

Kriptofoni'deki banner alanlarında ihtiyacınıza göre reklam yayınlayabilirsiniz.

Banner alanlarını görüntülemek için buradan devam edebilirsiniz.

news3

İhtiyacınız olan doğru reklam seçeneği için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Tekrar Hoşgeldiniz!

Kriptofoni'ye hemen giriş yapın.

Şifrenizi Sıfırlayın

Lütfen şifrenizi sıfırlamak için kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin.