Stellar Ne Kadar: Stellar Kaç Dolar, Kaç TL? XLM Fiyatı

Stellar symbol black RGBStellar
XLM
0,267676 Dolar
0.00000700 BTC
Piyasa Değeri
6.258.391.147 Dolar
Hacim (24s)
527.772.699 Dolar
Dolaşımdaki Arz
23.374.154.383 XLM
Toplam Arz
50.001.802.954 XLM

Stellar Fiyatı: Stellar Kaç TL, Stellar Kaç Dolar?

Kriptofoni Stellar (XLM) ne kadar sayfasından canlı Stellar fiyatıStellar kaç tl, Stellar kaç dolar gibi sorgulara ilişkin tüm verilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca, Stellar yorumları neler, uzmanlar Stellar fiyatı için neler söylüyor gibi birçok konuda fikir edinebilirsiniz.

An itibariyle 1 Stellar kaç TL sorusunun yanıtı 2,27 TL iken, 1 Stellar kaç dolar sorusunun yanıtı 0,267676 Dolar‘dir. Öte yandan 1 Stellar kaç Euro sorusunun yanıtı ise 0,225457 Euro‘dur. Sayfa üzerindeki tüm fiyat verileri anlık olarak güncellenmektedir. Stellar fiyatı son 1 saatte 0.47%, 24 saatte -0.41%, son 7 günde ise 1.33% değişim göstermiştir.

Stellar, toplam 6.258.391.147 Dolar piyasa değeri ile en büyük 19. kripto para birimidir.

Stellar Fiyatı Hesaplama Aracı

Bu başlık altındaki Stellar fiyatı hesaplayıcı aracı ile Stellar kaç dolar, Stellar kaç tl, Stellar Euro ve diğer itibari para (fiat para) birimleri için fiyat hesaplaması yaptırabilirsiniz.

XLM

Stellar Fiyatı Grafiği, Geçmiş Fiyat Verileri ve Diğerleri

Bu başlık altından Stellar fiyatı grafiği, geçmişteki Stellar fiyat verileri, piyasalardaki hareketler, en güncel Stellar haberleri gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.


 • Fiyat Grafiği

 • Geçmiş Fiyat Verileri

 • Piyasalar

 • Sosyal Medya

 • Haberler

 • Yorumlar

 • Zaman:
 • 1s
 • 1G
 • 1H
 • 1A
 • 1Y
 • Tümü
 • Tip:
 • Çizgi Grafiği
 • Mum Grafiği
* Para birimi: USD
Geçmiş Fiyat Verileri için Stellar
TarihAçılışKapanışEn YüksekEn DüşükHacim
Stellar Piyasaları
#Kaynakİşlem ÇiftiHacimFiyatDeğişimSon Güncelleme

Stellar (XLM) Nedir? Stellar Yorumları

Stellar is a public blockchain platform that uses the Stellar consensus protocol (SCP). The node that finds next valid block is chosen by federated byzantine agreement. This makes the blockchain centralized permission based, as opposed to decentralized blockchains like Bitcoin or Ethereum. Stellar is a community driven open source project launched in November 2014 and written on C++. It is maintained and supervised by non-profit organisation Stellar.org.

The main purpose of creating this ockchain was to expands access to low-cost financial services. Stellar operates with its own token Lumen, supply of which increases a fixed rate of 1% a year. Main difference from Bitcoin is that it is based on the SCP consensus algorithm rather than mining, which means transactions are being confirmed within 2-7 seconds. Stellar has an SDKs that allows users to connect to the blockchain with external software written in Java, Golang, JavaScript, C#, Ruby, Python, Scala, iOS or any other software using REST API. Each transaction has a cost of 100 Stroops (0.00001 Lumens).

Stellar is mainly used by Money transfer companies like Tempo, Eurochange and TransferTo and mobile financial services providers like Coins.ph.

Stellar için Faydalı Bağlantılar

Son dakika kripto para haberlerini Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.
Sorumluluk Reddi Beyanı:Kripto para birimleri ve/veya finansal araçlarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleyici kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenmektedirler. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir. Kripto para birimleri veya diğer finansal araçlar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçirmeli ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı denemelisiniz. Kriptofoni.com, site genelinde yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır.

Tekrar Hoşgeldiniz!

Kriptofoni'ye hemen giriş yapın.

Şifrenizi Sıfırlayın

Lütfen şifrenizi sıfırlamak için kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin.