VeChain Ne Kadar: VeChain Kaç Dolar, Kaç TL? VET Fiyatı

VeChain LogoVeChain
VET
0,080874 Dolar
0.00000200 BTC
Piyasa Değeri
5.299.036.612 Dolar
Hacim (24s)
657.589.271 Dolar
Dolaşımdaki Arz
65.241.752.869 VET
Toplam Arz
86.712.634.466 VET

VeChain Fiyatı: VeChain Kaç TL, VeChain Kaç Dolar?

Kriptofoni VeChain (VET) ne kadar sayfasından canlı VeChain fiyatıVeChain kaç tl, VeChain kaç dolar gibi sorgulara ilişkin tüm verilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca, VeChain yorumları neler, uzmanlar VeChain fiyatı için neler söylüyor gibi birçok konuda fikir edinebilirsiniz.

An itibariyle 1 VeChain kaç TL sorusunun yanıtı 0,686872 TL iken, 1 VeChain kaç dolar sorusunun yanıtı 0,080874 Dolar‘dir. Öte yandan 1 VeChain kaç Euro sorusunun yanıtı ise 0,068118 Euro‘dur. Sayfa üzerindeki tüm fiyat verileri anlık olarak güncellenmektedir. VeChain fiyatı son 1 saatte -0.42%, 24 saatte -1.01%, son 7 günde ise 19.51% değişim göstermiştir.

VeChain, toplam 5.299.036.612 Dolar piyasa değeri ile en büyük 23. kripto para birimidir.

VeChain Fiyatı Hesaplama Aracı

Bu başlık altındaki VeChain fiyatı hesaplayıcı aracı ile VeChain kaç dolar, VeChain kaç tl, VeChain Euro ve diğer itibari para (fiat para) birimleri için fiyat hesaplaması yaptırabilirsiniz.

VET

VeChain Fiyatı Grafiği, Geçmiş Fiyat Verileri ve Diğerleri

Bu başlık altından VeChain fiyatı grafiği, geçmişteki VeChain fiyat verileri, piyasalardaki hareketler, en güncel VeChain haberleri gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.


 • Fiyat Grafiği

 • Geçmiş Fiyat Verileri

 • Piyasalar

 • Sosyal Medya

 • Haberler

 • Yorumlar

 • Zaman:
 • 1s
 • 1G
 • 1H
 • 1A
 • 1Y
 • Tümü
 • Tip:
 • Çizgi Grafiği
 • Mum Grafiği
* Para birimi: USD
Geçmiş Fiyat Verileri için VeChain
TarihAçılışKapanışEn YüksekEn DüşükHacim
VeChain Piyasaları
#Kaynakİşlem ÇiftiHacimFiyatDeğişimSon Güncelleme

VeChain (VET) Nedir? VeChain Yorumları

VeChain is a leading blockchain platform that aims to offer Blockchain-as-a-Service solutions to enterprises. Through the use of the blockchain's tamper-proof distributed ledger, the platform allows for a trust-free ecosystem that is efficient and transparent.

VeChain has gone beyond the proof of concept stage and is seeing adoption across multiple industries for supply chain management through asset digitization. Through advanced IoT integration, it is seeing usage in monitoring product fe cycle, real-time product location tracking, and authenticity verification. VeChain lists partners in varying industries ranging from food and pharmaceuticals, to automobile and luxury goods. VeChain continues to position itself as the leading enterprise solution with its strong economic model and governance philosophy through the VeChain Foundation and its steering committee.

VeChain Thor (VET) is currently sitting within the top 20 coins by market capitalization at the time of this writing. VeChain tokens were initially released as VEN on the Ethereum network after they completed their ICO in August 2017, but have since been swapped for VET after VeChain released its Thor Mainnet in June 2018.

VeChain için Faydalı Bağlantılar

Son dakika kripto para haberlerini Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.
Sorumluluk Reddi Beyanı:Kripto para birimleri ve/veya finansal araçlarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleyici kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenmektedirler. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir. Kripto para birimleri veya diğer finansal araçlar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçirmeli ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı denemelisiniz. Kriptofoni.com, site genelinde yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır.

Tekrar Hoşgeldiniz!

Kriptofoni'ye hemen giriş yapın.

Şifrenizi Sıfırlayın

Lütfen şifrenizi sıfırlamak için kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin.