TRON Ne Kadar: TRON Kaç Dolar, Kaç TL? TRX Fiyatı

tron logoTRON
TRX
0,060567 Dolar
0.00000200 BTC
Piyasa Değeri
4.352.994.934 Dolar
Hacim (24s)
869.945.907 Dolar
Dolaşımdaki Arz
71.660.220.128 TRX
Toplam Arz
100.850.743.812 TRX

TRON Fiyatı: TRON Kaç TL, TRON Kaç Dolar?

Kriptofoni TRON (TRX) ne kadar sayfasından canlı TRON fiyatıTRON kaç tl, TRON kaç dolar gibi sorgulara ilişkin tüm verilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca, TRON yorumları neler, uzmanlar TRON fiyatı için neler söylüyor gibi birçok konuda fikir edinebilirsiniz.

An itibariyle 1 TRON kaç TL sorusunun yanıtı 0,514402 TL iken, 1 TRON kaç dolar sorusunun yanıtı 0,060567 Dolar‘dir. Öte yandan 1 TRON kaç Euro sorusunun yanıtı ise 0,051014 Euro‘dur. Sayfa üzerindeki tüm fiyat verileri anlık olarak güncellenmektedir. TRON fiyatı son 1 saatte 0.13%, 24 saatte -0.49%, son 7 günde ise 9.32% değişim göstermiştir.

TRON, toplam 4.352.994.934 Dolar piyasa değeri ile en büyük 28. kripto para birimidir.

TRON Fiyatı Hesaplama Aracı

Bu başlık altındaki TRON fiyatı hesaplayıcı aracı ile TRON kaç dolar, TRON kaç tl, TRON Euro ve diğer itibari para (fiat para) birimleri için fiyat hesaplaması yaptırabilirsiniz.

TRX

TRON Fiyatı Grafiği, Geçmiş Fiyat Verileri ve Diğerleri

Bu başlık altından TRON fiyatı grafiği, geçmişteki TRON fiyat verileri, piyasalardaki hareketler, en güncel TRON haberleri gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.


 • Fiyat Grafiği

 • Geçmiş Fiyat Verileri

 • Piyasalar

 • Sosyal Medya

 • Haberler

 • Yorumlar

 • Zaman:
 • 1s
 • 1G
 • 1H
 • 1A
 • 1Y
 • Tümü
 • Tip:
 • Çizgi Grafiği
 • Mum Grafiği
* Para birimi: USD
Geçmiş Fiyat Verileri için TRON
TarihAçılışKapanışEn YüksekEn DüşükHacim
TRON Piyasaları
#Kaynakİşlem ÇiftiHacimFiyatDeğişimSon Güncelleme

TRON (TRX) Nedir? TRON Yorumları

Tronix (TRX) is a coin, initially launched on Ethereum Blockchain as an ERC-20 token. However, in June 2018 Tron foundation launched their own proprietary Blockchain that promised to have higher transaction speeds than Ethereum. The transaction speed of Tron in tests was 2000 Transactions per second (TPS) compared to Ethereum 25 TPS. The shifting from Ethereum blockchain to Tron blockchain was completed by burning 1 billion ERC-20 tokens (TRX). Tron is available on major exchanges such as Binance, OKEx, Huobi, Kucoin, Bittrex etc.

The purpose of TRX coin is to be a decentralized content distribution platform for the social media and digital entertainment industry. Some of the features of TRX includes the ability to upload, save and download images, audio, video, and characters. Tron can be considered as a next generation social media outlet where one can share the content with anyone on the internet and get paid in form of TRX coin. It empowers the user to manage, secure and distribute the content as and when required, thus enhancing the privacy.

Tron is the vision of Justin Sun, who is the founder and CEO of Tron foundation. He remained a chief representative of Ripple (XRP) in China. He is also the founder of "Peiwo" website with a registered user base of over 10 million. The live streaming app of "Peiwo" is fully integrated with Tron. Tron is headed to revolutionize the social media with its decentralization technology.

TRON için Faydalı Bağlantılar

Son dakika kripto para haberlerini Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.
Sorumluluk Reddi Beyanı:Kripto para birimleri ve/veya finansal araçlarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleyici kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenmektedirler. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir. Kripto para birimleri veya diğer finansal araçlar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçirmeli ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı denemelisiniz. Kriptofoni.com, site genelinde yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır.

Tekrar Hoşgeldiniz!

Kriptofoni'ye hemen giriş yapın.

Şifrenizi Sıfırlayın

Lütfen şifrenizi sıfırlamak için kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin.