Ethereum Classic Ne Kadar: Ethereum Classic Kaç Dolar, Kaç TL? ETC Fiyatı

ethereum classic logoEthereum Classic
ETC
48,47 Dolar
0.00124300 BTC
Piyasa Değeri
6.246.884.282 Dolar
Hacim (24s)
2.585.280.485 Dolar
Dolaşımdaki Arz
128.850.090 ETC
Toplam Arz
210.700.000 ETC

Ethereum Classic Fiyatı: Ethereum Classic Kaç TL, Ethereum Classic Kaç Dolar?

Kriptofoni Ethereum Classic (ETC) ne kadar sayfasından canlı Ethereum Classic fiyatıEthereum Classic kaç tl, Ethereum Classic kaç dolar gibi sorgulara ilişkin tüm verilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca, Ethereum Classic yorumları neler, uzmanlar Ethereum Classic fiyatı için neler söylüyor gibi birçok konuda fikir edinebilirsiniz.

An itibariyle 1 Ethereum Classic kaç TL sorusunun yanıtı 411,66 TL iken, 1 Ethereum Classic kaç dolar sorusunun yanıtı 48,47 Dolar‘dir. Öte yandan 1 Ethereum Classic kaç Euro sorusunun yanıtı ise 40,83 Euro‘dur. Sayfa üzerindeki tüm fiyat verileri anlık olarak güncellenmektedir. Ethereum Classic fiyatı son 1 saatte -0.03%, 24 saatte -0.91%, son 7 günde ise 11.29% değişim göstermiştir.

Ethereum Classic, toplam 6.246.884.282 Dolar piyasa değeri ile en büyük 18. kripto para birimidir.

Ethereum Classic Fiyatı Hesaplama Aracı

Bu başlık altındaki Ethereum Classic fiyatı hesaplayıcı aracı ile Ethereum Classic kaç dolar, Ethereum Classic kaç tl, Ethereum Classic Euro ve diğer itibari para (fiat para) birimleri için fiyat hesaplaması yaptırabilirsiniz.

ETC

Ethereum Classic Fiyatı Grafiği, Geçmiş Fiyat Verileri ve Diğerleri

Bu başlık altından Ethereum Classic fiyatı grafiği, geçmişteki Ethereum Classic fiyat verileri, piyasalardaki hareketler, en güncel Ethereum Classic haberleri gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.


 • Fiyat Grafiği

 • Geçmiş Fiyat Verileri

 • Piyasalar

 • Sosyal Medya

 • Haberler

 • Yorumlar

 • Zaman:
 • 1s
 • 1G
 • 1H
 • 1A
 • 1Y
 • Tümü
 • Tip:
 • Çizgi Grafiği
 • Mum Grafiği
* Para birimi: USD
Geçmiş Fiyat Verileri için Ethereum Classic
TarihAçılışKapanışEn YüksekEn DüşükHacim
Ethereum Classic Piyasaları
#Kaynakİşlem ÇiftiHacimFiyatDeğişimSon Güncelleme

Ethereum Classic (ETC) Nedir? Ethereum Classic Yorumları

Ethereum Classic (ETC) is a hard fork from Ethereum, initially developed as a response from a hack which took US$50 million in Ether from The DAO, an autonomous organization running a crowdfund to build open-source decentralized business models based on the Ethereum. An expressive group within the community aligned to pull off a fork which would roll back the chain to the state it was before the hacks happened, resulting in ETC.

IOHK, the group responsible for Cardano, is also one of the main ayers behind ETC.

Ethereum Classic and Ethereum, today, are similar platforms but with different futures ahead. ETC won't enjoy the same updates of Ethereum, such as the Casper protocol, but can as well be benefited by different enhancements by their new developers.

Ethereum Classic için Faydalı Bağlantılar

Son dakika kripto para haberlerini Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.
Sorumluluk Reddi Beyanı:Kripto para birimleri ve/veya finansal araçlarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleyici kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenmektedirler. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir. Kripto para birimleri veya diğer finansal araçlar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçirmeli ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı denemelisiniz. Kriptofoni.com, site genelinde yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır.

Tekrar Hoşgeldiniz!

Kriptofoni'ye hemen giriş yapın.

Şifrenizi Sıfırlayın

Lütfen şifrenizi sıfırlamak için kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin.