Chainlink Ne Kadar: Chainlink Kaç Dolar, Kaç TL? LINK Fiyatı

chainlink new logoChainlink
LINK
19,28 Dolar
0.00049400 BTC
Piyasa Değeri
8.533.086.883 Dolar
Hacim (24s)
821.506.650 Dolar
Dolaşımdaki Arz
442.509.554 LINK
Toplam Arz
1.000.000.000 LINK

Chainlink Fiyatı: Chainlink Kaç TL, Chainlink Kaç Dolar?

Kriptofoni Chainlink (LINK) ne kadar sayfasından canlı Chainlink fiyatıChainlink kaç tl, Chainlink kaç dolar gibi sorgulara ilişkin tüm verilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca, Chainlink yorumları neler, uzmanlar Chainlink fiyatı için neler söylüyor gibi birçok konuda fikir edinebilirsiniz.

An itibariyle 1 Chainlink kaç TL sorusunun yanıtı 163,75 TL iken, 1 Chainlink kaç dolar sorusunun yanıtı 19,28 Dolar‘dir. Öte yandan 1 Chainlink kaç Euro sorusunun yanıtı ise 16,24 Euro‘dur. Sayfa üzerindeki tüm fiyat verileri anlık olarak güncellenmektedir. Chainlink fiyatı son 1 saatte 0.85%, 24 saatte 1.31%, son 7 günde ise 19.86% değişim göstermiştir.

Chainlink, toplam 8.533.086.883 Dolar piyasa değeri ile en büyük 14. kripto para birimidir.

Chainlink Fiyatı Hesaplama Aracı

Bu başlık altındaki Chainlink fiyatı hesaplayıcı aracı ile Chainlink kaç dolar, Chainlink kaç tl, Chainlink Euro ve diğer itibari para (fiat para) birimleri için fiyat hesaplaması yaptırabilirsiniz.

LINK

Chainlink Fiyatı Grafiği, Geçmiş Fiyat Verileri ve Diğerleri

Bu başlık altından Chainlink fiyatı grafiği, geçmişteki Chainlink fiyat verileri, piyasalardaki hareketler, en güncel Chainlink haberleri gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.


 • Fiyat Grafiği

 • Geçmiş Fiyat Verileri

 • Piyasalar

 • Sosyal Medya

 • Haberler

 • Yorumlar

 • Zaman:
 • 1s
 • 1G
 • 1H
 • 1A
 • 1Y
 • Tümü
 • Tip:
 • Çizgi Grafiği
 • Mum Grafiği
* Para birimi: USD
Geçmiş Fiyat Verileri için Chainlink
TarihAçılışKapanışEn YüksekEn DüşükHacim
Chainlink Piyasaları
#Kaynakİşlem ÇiftiHacimFiyatDeğişimSon Güncelleme

Chainlink (LINK) Nedir? Chainlink Yorumları

ChainLink is a decentralized oracle (software built on top of a blockchain), which provides external data to Ethereum smart contracts. ChainLink is an open source project, started at September 2017 by a company SmartContract. This company was already creating secure oracles for Bitcoin and Ethereum for over 3 years, but in 2017 decided to move towards their own middleware ChainLink. At the moment ChainLink is maintained by 3 developers.

The main purpose for creating ChainLink was to provide nnectivity between blockchains and external software such as bank payments, retail payments (Visa, Paypal), market data (NYSE, Bloomberg) and backend systems (SalesForce, SAP). This allows to integrate blockchain with off-chain sales and local payments, to turn them into smart contracts in exchange for LINK tockens. LINK token is an EIP20 Ethereum token with some additional functions. ICO for LINK tokens was completed on September 2017 raising total of $32.00 M.

Currently ChainLink only works with Ropsten, a test Ethereum network.

Chainlink için Faydalı Bağlantılar

Son dakika kripto para haberlerini Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.
Sorumluluk Reddi Beyanı:Kripto para birimleri ve/veya finansal araçlarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleyici kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenmektedirler. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir. Kripto para birimleri veya diğer finansal araçlar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçirmeli ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı denemelisiniz. Kriptofoni.com, site genelinde yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır.

Tekrar Hoşgeldiniz!

Kriptofoni'ye hemen giriş yapın.

Şifrenizi Sıfırlayın

Lütfen şifrenizi sıfırlamak için kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin.