Binance Coin (BNB) Ne Kadar? Güncel Binance Coin Fiyatı, Grafikler ve Yorumlar

binance coin logoBinance Coin
BNB
470,46 $
0.01086814 BTC
Piyasa Değeri
79.125.298.889 $
Hacim (24s)
1.583.150.077 $
Dolaşımdaki Arz
168.137.036 BNB
Toplam Arz
168.137.036 BNB

Binance Coin Fiyatı: Binance Coin Kaç TL, Binance Coin Kaç Dolar?

Kriptofoni Binance Coin (BNB) ne kadar sayfasından canlı Binance Coin fiyatıBinance Coin kaç tl, Binance Coin kaç dolar gibi sorgulara ilişkin tüm verilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca, Binance Coin yorumları neler, uzmanlar Binance Coin fiyatı için neler söylüyor gibi birçok konuda fikir edinebilirsiniz.

An itibariyle 1 Binance Coin kaç TL sorusunun yanıtı 6.356,28 iken, 1 Binance Coin kaç dolar sorusunun yanıtı 470,46 $‘dir. Öte yandan 1 Binance Coin kaç Euro sorusunun yanıtı ise 412,69 ‘dur. Sayfa üzerindeki tüm fiyat verileri anlık olarak güncellenmektedir. Binance Coin fiyatı son 1 saatte -0.74%, 24 saatte 0.51%, son 7 günde ise -3.38% değişim göstermiştir.

Binance Coin, toplam 79.125.298.889 $ piyasa değeri ile en büyük 3. kripto para birimidir.

Binance Coin Fiyatı Hesaplama Aracı

Bu başlık altındaki Binance Coin fiyatı hesaplayıcı aracı ile Binance Coin kaç dolar, Binance Coin kaç tl, Binance Coin Euro ve diğer itibari para (fiat para) birimleri için fiyat hesaplaması yaptırabilirsiniz.

BNB

Binance Coin Fiyatı Grafiği, Geçmiş Fiyat Verileri ve Diğerleri

Bu başlık altından Binance Coin fiyatı grafiği, geçmişteki Binance Coin fiyat verileri, piyasalardaki hareketler, en güncel Binance Coin haberleri gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.


 • Fiyat Grafiği

 • Geçmiş Fiyat Verileri

 • Piyasalar

 • Sosyal Medya

 • Haberler

 • Yorumlar

 • Zaman:
 • 1s
 • 1G
 • 1H
 • 1A
 • 1Y
 • Tümü
 • Tip:
 • Çizgi Grafiği
 • Mum Grafiği
* Para birimi: USD
Geçmiş Fiyat Verileri için Binance Coin
TarihAçılışKapanışEn YüksekEn DüşükHacim
Binance Coin Piyasalar
#Kaynakİşlem ÇiftiHacimFiyatDeğişimSon Güncelleme

Binance Coin (BNB) Nedir? Binance Coin Yorumları

Binance Coin, Binance'ın yerel kripto para birimidir. Binance, kripto para birimleri için bir ticaret platformudur. "Binance" adı, binary "ikili" ve finance "finans" kelimelerinin birleşimidir.

Binance çok kısa sürede büyük bir başarı elde etmiş ve Malta genel merkezi ile dünya pazarına odaklanmıştır. Kripto para birimi şu anda günlük işlem hacmi 1.5 milyar - 2 milyar dolar ve her geçen gün artıyor.

An itibariyle Binance Coin, 79.125.298.889 $ piyasa değeri ile en büyük 3. kripto para birimidir. CoinMarketCap’in verilerine göre, varlığı bilinen 9 binden fazla kripto para birimi bulunmaktadır.

Binance Coin hakkında daha fazla bilgi edinmek için “Binance Coin Nedir” rehberimizi ziyaret edebilirsiniz.

Güncel Binance Coin Yorumları Neler?


Güncel Binance Coin yorumları neler, Binance Coin alınır mı sorusuna evet veya hayır yanıtı vermenin doğrudan yatırım tavsiyesi niteliğinde olmasından dolayı bu soruya bir yanıt vermek mümkün değildir. Bunun kararını kendiniz vermelisiniz. Kripto para piyasasına yeni giriş yapıyorsanız ilk adım hangi kripto para birimine yatırım yapacağınıza karar vermektir. Kripto para piyasasında değişmez, katı kurallar yoktur ve bir gün herhangi kripto para birimi sert şekilde yükselebilirken, ertesi gün çökebilir. Bu durum Binance Coin için de geçerlidir.

Acemi bir yatırımcının bu fiyat hareketlerini öngörebilmesi, uzmanların yaptığı Binance Coin yorumları ile ilgili bir çıkarımda bulunabilmesi için fazlasıyla şansa ihtiyacı vardır. Fakat, yatırımınızı korumak için alabileceğiniz birkaç önlem bulunmaktadır. Yeni bir yatırımcının yapacağı ilk şey alacağı kripto para biriminin toplam piyasa değerine ve piyasadaki yerine bakmaktır. Çünkü yüksek piyasa değerine sahip kripto para birimleri, az bilinen ve düşük piyasa değerine sahip kripto para birimlerine kıyasla fiyatları çok değişken değildir. Daha yüksek piyasa değeri genellikle daha düşük risk anlamına gelir.

Her yatırım aracı gibi Binance Coin fiyatı da haberlerden kolayca etkilenebilmektedir. Bu sebeple Binance Coin haberlerini düzenli olarak takip etmeniz gerekir.

Binance Coin için Faydalı Bağlantılar

Tekrar Hoşgeldiniz!

Kriptofoni'ye hemen giriş yapın.

Şifrenizi Sıfırlayın

Lütfen şifrenizi sıfırlamak için kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin.